BMJ Best Practice, BMJ Learning ve BMJ OnExamination Erişimleri


BMJ Learning İnteraktif Öğrenme Aracı, BMJ OnExamination ve BMJ Best Practice veritabanları 12 Ağustos 2020 tarihine kadar erişime açılmıştır.

BMJ Best Practice;

Dünya çapında sağlık profesyonelleri için en iyi klinik karar destek araçlarından biridir.

BMJ Best Practice, ihtiyacınız olduğunda ve nerede olursanız olun, en yeni kanıt temelli bilgilere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşır. Tanı, prognoz, tedavi ve önleme konusunda adım adım ilerleyen bu kılavuz, sağlam kanıt temelli metodoloji ve uzman görüşü kullanılarak günlük olarak güncellenmektedir.

Uygulamayı kullanmak için kişisel bir hesaba ihtiyacınız olacaktır, çünkü içeriği indirmek için bir kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekecektir.

Lütfen önce bir hesap oluşturun veya BMJ Best Practice'e çevrimiçi giriş yapın; ilgili düğmeler sayfanın sağ üst köşesinde bulunur. Kişisel hesabınıza sahip olduğunuzda, mobil cihazınızdaki BMJ Best Practice uygulamasında oturum açmak için bu kimlik bilgilerini kullanın ve içeriği indirmek için kararlı bir WiFi ağına bağlı olduğunuzdan emin olun.

Erişim adresi: https://bestpractice.bmj.com/

BMJ Learning ; 

Kişisel gelişim, öğrenme ve sürekli tıp eğitiminin desteklenmesi amacıyla; doktorlar, sağlık sektörü çalışanları ve tıp öğrencileri için tasarlanmış mevcut en iyi interaktif e-öğrenme web sitesidir.

BMJ Learning'e uzaktan erişim için: kullanıcılar ilk kez kampüs dışı erişim ayarlarını yapıp üniversitemiz ağına bağlanmalı ve kurumumuz ağı üzerinden kaydolmalıdır. Bundan sonra yeni oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan erişebilirler.

BMJ Learning’e uzaktan erişim için:

  • Kullanıcılar ilk kez kurumunuzun IP aralığında kaydolmalıdır – bundan sonra bilgiye yeni oluşturulan kullanıcı adı ve şifresi ile uzaktan erişebilirler.
  • Bir kullanıcı daha önce bir BMJ Ürünü kullandıysa, hesabı yenilemek için IP aralığı dahilinde mevcut kullanıcı adı ve şifresiyle oturum açması gerekir. Kullanıcılar parolalarını hatırlayamazlarsa, lütfen web sitesindeki unutulmuş parola bağlantısını tıklayın.

BMJ Kaynak merkezinde, kullanıcı kılavuzları, karşılama belgeleri ve posterler gibi kullanıcıların başlamasını destekleyen çeşitli kaynaklar bulunmaktadır.

Erişim adresi: https://new-learning.bmj.com/

BMJ OnExamination; 

Tıbbi bilgiyi test etmek ve sınav yeterliliğini arttırmak amacıyla, 23 yıldır uzman bir ekip tıbbi revizyon desteği sağlayarak, dünya genelindeki sağlık profesyonellerininn tıbbi kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı oluyor, öğrencilerin sınavlara tam olarak hazırlanmalarını sağlıyor.

300.000’den fazla aday benzersiz çevirimiçi revizyon platformumu ve populer uygulaması aracılığıyla her saat ortalama 8.000 BMJ OnExamination sorusuna cevap veren çeşitli tıbbi muayenelere hazırlanmaktadır.

BMJ OnExamination deneme programı lisans Tıp Fakültesi kurslarına (1-3 ve 4-5. Yıllar) erişim 12.08.2020 tarihine kadar aktif olacaktır. Kullanıcıların OnExamination'a bir kodla erişmek için kaydolmaları gerekmektedir.

Erişim kodu Amasyatrial ve kodla erişim için en fazla 500 kişi kayıt olabilir.

Amasyatrial kodu ile erişip ve kaydolmak için aşağıdaki bağlantıları tıklamanız yeterli

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-1-to-3

https://www.onexamination.com/products/international-medical-student-years-4-to-5

BMJ OnExamination Kayıt Kılavuzu için lütfen tıklayınız.