Rosetta Stone Online Dil Eğitim Seti Erişime Açılmıştır


rosetta stone ile ilgili görsel sonucu

Rosetta Stone Online Dil Eğitim Seti'nin abonelik süreci tamamlanmış olup, erişimimize açılmıştır.

Rosetta Stone Online Dil Eğitim Aracı Nedir?

Dünyanın en çok tercih edilen online dil eğitim aracı Rosetta Stone, başarısı kanıtlı Dynamic Immersion yöntemi ile 22,000’den fazla okula, 12,000’in üzerinde kuruma 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ödül kazanmış etkileşimli yaklaşımı sayesinde dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve artık her yerden ve her zaman erişim imkanı sunmaktadır. Ayrıca, mobil uygulama ile de kullanılabilmektedir. Konuşma, yazma, okuma ve anlama yeteneklerini doğal bir şekilde öğreten Rosetta Stone ile ezber ve çeviri zorunluluğu ortadan kalmaktadır.

İçerdiği 30 dil: Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Dari Farsçası, Endonezya Dili, Farsça, Filipin Dili, Flemenkçe, Fransızca, Hintçe, İbranice, İngilizce (Amerikan), İngilizce (İngiliz), İrlanda Dili, İspanyolca (Latin Amerika), İspanyolca (İspanya), İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, Savahilice, Urduca, Türkçe, Vietnam Dili ve Yunanca’dır.

 

- Erişim adresi: http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=rosetstone

- Rosetta Stone Mobil Uygulama Erişim Kılavuzu: https://www.youtube.com/watch?v=Vya2d-zCBdE

- Bilgisayardan giriş kılavuzu: https://help.ebsco.com/@api/deki/files/3450/tr_Rosetta_Stone_login.ppt?revision=1

- Rosetta Stone için En İyi Uygulamalar ve İpuçları: https://help.ebsco.com/@api/deki/files/3448/tr_RosettaStone_best_practices.pdf?revision=1

 Rosetta Stone Afiş

 Rosetta Stone Mobil Cihazlardan Erişim Basamakları