Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (@akagev1) | Twitter

Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (AKAGEV) Veritabanı'na Üniversitemiz tarafından abone olunarak, kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı (AKAGEV) üniversite öğrencilerinin, öğretim elemanlarının ve iş dünyasının eğitim ihtiyaçlarını online ve interaktif bir ortamda sağlamak amacıyla kurulmuş bir veri tabanıdır. Bilgisayar yazılımlarını, kişisel ve akademik gelişim eğitimlerini en az doktora derecesine sahip alan uzmanlarıyla ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. AKEGEV platformunda yer alan online-interaktif video dersler, ilgili derslere ait eğitici materyaller ile desteklenmektedir. 

Önemli Not: 

Personel ve öğrenciler  sisteme üye ol kısmından sadece kurumsal mail adresleriyle üye olabileceklerdir. Mail uzantısı amasya.edu.tr ve ogrenci.amasya.edu.tr olmalıdır. Üye olduktan sonra mail adreslerine bir doğrulama kodu gelecek ve onayladıkları taktirde  sorunsuz giriş yapmış olacaklar. İstedikleri yerden erişebilirler. Üye olurken bir sorun yaşıyorsanız Akagev sitesindeki bize yazın kısmından yazabilirsiniz.

Erişim adresi: https://www.akagev.com/