ODTÜ Kütüphanesi - İntihal .net Programı 31 Aralık 2019 tarihine kadar  deneme erişimine açılmıştır. Akademik çalışmalardaki benzerlik oranını  belirlemek için Türkiye'de üretilmiş olan İntihal.net Programına kurumunuza  ait e-posta adresi kullanılarak ...

Akademik İntihal (www.intihal.net), akademik çalışmalardaki benzerlik oranını tespit etmek için Türkiye’de üretilmiş yerli bir programdır. Birçok intihal tipini tespit etmek için özelleşmiş, internet tabanlı bir benzerlik tespit ve raporlama yazılımıdır. intihal.net ile çalışmanızın özgünlük testini  3 adımda gerçekleştirebilirsiniz. İntihal.net farklı dosya formatlarını desteklemektedir. Programa üye olan kurumlar hem doküman tipi hem de doküman sayısı bakımından hiçbir sınırlandırma olmadan sistemden faydalanabilirler.

İntihal.net herhangi bir kullanıcı sayısı veya tarama sayısı sınırı olmadan kullanılabilir. İntihal.net’de doküman tipi sınırlaması olmaksızın öğrenci ödevi, yüksek lisans tezi, doktora tezi veya makale/bildiri taraması yapılabilir. 

NOT: Eski kullanıcı hesapları aktif edilmiştir. Bu hesaplar ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Erişim adresihttp://intihal.net

Kullanım Kılavuzu için TIKLAYINIZ.